Czy wiesz, że rocznie w Polsce wybucha ponad 6000 pożarów lasów? A czy wiesz, że praktycznie 77% tych pożarów powstało z winy człowieka!

Po raz kolejny przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji „Strażników lasów” pt. „Przytul się do drzewa”. Akcja ta miała na celu zwrócenie uwagi na bezpieczne i mądre poruszanie się po lasach, uczulała na rzeczy, które mogą nieświadomie doprowadzić do pożaru.

Dzięki akcji drzewa będą czuły się bezpieczne, a my sprawimy, że takimi małymi krokami jesteśmy w stanie pokazać całej Polsce, że sprzeciwiamy się celowym podpaleniom lasów!

Ponadto, drzewa nie będą wobec nas obojętne. Faktem jest, że drzewoterapia, czyli zielona energia drzew ma niesamowity, uspokajający wpływ na nasze zachowanie. Dzięki akcji PRZYTULENIU się do DRZEWA nie tylko pokazaliśmy mądrą postawę leśną, ale i zyskaliśmy coś dla siebie.

pr01

pr02

pr03

pr04

pr05

pr06

pr08

pr09

pr10

pr11

pr12