Strona główna
Wycieczka klas I–III na Mazury
W piątek, 19 czerwca, uczniowie klas I–III uczestniczyli w wycieczce edukacyjno-rekreacyjnej na Mazury. Program wyjazdu obfitował w wiele atrakcji i dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń.
Pierwszym przystankiem było Mazurskie Mini Zoo, gdzie uczniowie mieli okazję zobaczyć różne gatunki zwierząt, dowiedzieć się o nich ciekawych informacji oraz spędzić czas w bliskim kontakcie z naturą.
Wycieczka kl. 7
Kolejna udana wyprawa klasy 7 - na naukowym i historycznym szlaku w Warszawie!
18 czerwca uczniowie klasy 7 wybrali się na pełną wrażeń wycieczkę do stolicy. Intensywny program połączył lekcję historii, techniki oraz nauk przyrodniczych, dostarczając siódmoklasistom mnóstwa wiedzy i niezapomnianych emocji.
Kurs z matematyki dla uczniów klas 7 przed przyszłorocznym Egzaminem Ósmoklasisty
Szanowni Rodzice Siódmoklasistów,
nasza szkoła otrzymała ofertę bezpłatnego wakacyjnego kursu matematycznego przygotowanego specjalnie dla uczniów, którzy we wrześniu rozpoczną klasę ósmą.
Kurs trwa 7 dni i polega na codziennym oglądaniu krótkiego, kilkuminutowego filmiku.
Założenia kursu są takie, by dziecko:
Z wizytą u Pippi Langstrump!🎭
16 czerwca uczniowie Koła Teatralnego, na zaproszenie Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Reszlu, udali się do Miejskiego Ośrodka Kultury w Reszlu. Mieli tam okazję obejrzeć spektakl teatralny „Pippi” zainspirowany kultową książką Astrid Lindgren o przygodach Pippi Langstrump.
„Pippi” to niezwykle żywiołowe i pełne energii widowisko, które bawi i uczy jednocześnie. Historia ekscentrycznej, rudej dziewczynki z piegami, która zamieszkuje Willę Śmiesznotkę wraz ze swoim koniem i małpką, Panem Nilssonem, od pierwszych minut porwała publiczność w świat niczym nieograniczonej wyobraźni. Pippi, dzięki swojej niezależności, sile i ogromnemu sercu, pokazała, jak ważna jest przyjaźń, lojalność oraz odwaga w byciu sobą. Jej potyczki z dorosłymi – usiłującymi na siłę wtłoczyć ją w ramy sztywnej dyscypliny i szkolnych obowiązków – to źródło znakomitego humoru sytuacyjnego.
❤️🚑 „Uruchom serce bliźniemu” 🚑❤️
❤️🚑 „Uruchom serce bliźniemu” 🚑❤️
Nasze uczennice wzięły udział w Wojewódzkim Konkursie o Puchar Wojewody Warmińsko-Mazurskiego z zakresu udzielania pierwszej pomocy. 👏
W tegorocznej edycji konkursu uczestniczyły aż 102 szkoły z całego województwa! 🏫🎯
Pierwszy etap polegał na rozwiązaniu testu teoretycznego sprawdzającego wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy. 📚🩹 Do kolejnego etapu zakwalifikowano 10 najlepszych szkół, a choć tym razem zabrakło nas w gronie finalistów, to zdobyte doświadczenie i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności są dla nas ogromną wartością. 💪✨
Godziny dzwonków
- Poniedziałek22.06.2026